Dlaczego warto uczyć się z Szybkim Angielskim?

Dzięki indywidualnemu programowi, który wspólnie dostosowujemy do Twojego profilu intelektualnego i osobowości zaczniesz naturalnie posługiwać się językiem angielskim.

Nauka będzie prawdziwą przyjemnością!

image description

Nieograniczony dostęp do platformy edukacyjnej

Uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Ćwiczysz i rozwiązujesz zadania na dedykowanej platformie online dostępnej przez całą dobę.

image description

Zajęcia online
z trenerem

Raz w tygodniu odbywają się konsultacje online z naszym trenerem. To czas, który przeznaczacie na rozmowę i naukę języka.

image description

Gwarancja sukcesu
po 6 miesiącach

Pierwsze efekty zauważysz już po kilku dniach, a po pół roku osiągniesz poziom, na którym rozumiesz innych i nie boisz się mówić.

Jak wygląda nauka w naszej szkole?

image description
icon holder

Kurs dostosowany
do uczestnika

Stawiamy na naturalny tok uczenia się języka angielskiego. Dzięki testowi na inteligencję analizujemy preferencje oraz rodzaj treści, które najlepiej przyswaja nasz umysł i na tej podstawie dostosowujemy kurs do każdego uczestnika.

icon holder

Skuteczna nauka
i szybkie efekty

Uczymy komunikacji, a nie teorii języka. Metoda Colina Rose ponownie budzi i przywraca do życia zdolności językowe, które pozwoliły Ci nauczyć się języka polskiego. Dzięki temu efekty przychodzą bardzo szybko i naturalnie.

icon holder

Wsparcie trenera

Każdy uczestnik ma możliwość pracy z dedykowanym trenerem językowym. Zadaniem trenera jest wypracowanie z kursantem swobody mówienia i zniwelowania tak częstej obawy do posługiwania się językiem obcym.

icon holder

Oszczędność czasu
– całkowicie zdalna nauka!

Nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach. Nauka języka angielskiego odbywa się całkowicie online, a wszystkie materiały edukacyjne umieszczone są na naszej platformie. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na naukę.

Zobacz, co mówią nasi kursanci!

Ponad 12 000 zadowolonych klientów szkoły Szybki Angielski.

Metoda Colina Rose

Metoda, która naprawdę przynosi efekty

Sposób nauki w naszej szkole otwiera umysł. Umiejętności ćwiczone online, a następnie na zajęciach z trenerem rozwijane są przez różnorodne bodźce. Pozwala to na świadome, a także łatwe przyswajanie słownictwa, całych fraz i zdań.

Po kilku tygodniach kursu okazuje się, że uczestnik potrafi już porozumiewać się po angielsku. A po sześciu miesiącach? Przekonaj się!

image description

Innowacyjna platforma ułatwiająca naukę

Komputer, smartfon, tablet – to od uczestnika zależy, jakie narzędzie wykorzysta do nauki angielskiego. Cała aktywność w czasie kursu jest osadzona w wymiarze wirtualnym. Nie ma też znaczenia, gdzie chcemy się uczyć. Ważna jest strefa komfortu uczestnika.

Lubi uczyć się przy biurku – w porządku. Lepiej przyswaja wiedzę leżąc – OK. Woli wyjść do parku albo kawiarni, gdyż osiąga tam lepszą koncentrację – nie ma sprawy.

image description

Przekonany?

Zacznij chłonąć angielski, jak gąbka wodę.
Podaj swoje dane i umów się na bezpłatną rozmowę.
Odpowiemy na Twoje pytania.

Umów się na bezpłatną prezentację!

FAQ

 • Dla kogo jest kurs?

  Metoda Colina Rose jest przeznaczona dla dorosłych (14+). Nauka jest dostosowana do indywidualnych predyspozycji Ucznia i nastawiona na realną komunikację.

  Jeśli od lat nie możesz nauczyć się języka, uważasz się za „antytalent językowy”, masz mało czasu, marzysz o swobodnym porozumiewaniu się po angielsku i potrafiłeś opanować język polski – to Metoda Colina Rose na pewno jest dla Ciebie.

 • Po jakim czasie będę rozmawiać po angielsku?

  Szybciej niż myślisz. Pierwsze efekty zauważysz już od pierwszych dni nauki. Już na pierwszych zajęciach zaczniesz mówić, a niedługo później rozmawiać. Pierwszy poziom samodzielnej komunikacji (tzw. B1) uzyskasz po 6 miesiącach. To poziom, na którym „rozumiem innych i nie boję się mówić” (autentyczny cytat naszego klienta). Ucząc się Metodą Colina Rose zaoszczędzisz co najmniej 3 lata, które zwykle zajmuje uzyskanie tego samego efektu metodami tradycyjnymi.

 • Jak wygląda nauka i jak długo trwa kurs?

  Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym. Grupy są bardzo małe – maksimum 3 osoby. W praktyce wygląda to tak:

  • ćwiczysz na polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/7 – uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz)
  • zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja!)
 • Dlaczego Metoda Colina Rose jest lepsza od tradycyjnych kursów?

  Przede wszystkim tym, że dopasowuje się do Twoich osobistych predyspozycji. Dzięki temu nauka jest nieporównanie szybsza i skuteczniejsza niż tradycyjne kursy. Prawie wszyscy kończą kursy z sukcesem, zaś poziom B1 (rozumiem innych i nie boję się mówić) osiągasz w 6 miesięcy zamiast 3 lat. Metoda dopasowuje jest nastawiona w 100% na realną komunikację. Dzięki temu efekty są bardzo szybkie, a nauka wciąga, jak dobra zabawa. Nie ma tu kultu gramatyki, a teoria objaśnia realną komunikację, zamiast ją zastępować.

  Dopasowanie do Twoich indywidualnych predyspozycji sprawia, że ten sam efekt osiągasz szybciej. Dlatego do szkoły przyjeżdżasz tylko raz w tygodniu na 60 minutowe zajęcia. Postępy w swobodnym porozumiewaniu się są tak zadawalające, że Kursanci chętnie kontynuują naukę u nas na kolejnych poziomach. Podstawą metody są badania naukowe, których wykorzystanie w praktyce gwarantuje komunikatywność w codziennym i zawodowym życiu. Bardzo szybko przełamuje bariery przed mówieniem i ośmiela do rozmów na wyjazdach i w pracy.

 • Skąd pewność, że u mnie ta Metoda zadziała?

  Badania naukowe potwierdzają, że każdy ma wystarczające zdolności, żeby nauczyć się języka. Tylko trzeba dostosować sposób nauki do indywidualnych preferencji uczenia się. Metoda Colina Rose wykorzystuje w praktyce najnowsze zdobycze wiedzy o mózgu i uczeniu się.

  My tę pewność bierzemy z naszych statystyk. Aż 97% kursantów kończy kurs z efektem, a poleca nas ponad 90%. Nie zdarzają nam się przypadki, aby kursant zastosował się do naszych zaleceń i nie uzyskał założonego efektu. Od 2007 roku nasze kursy przeszło około 10 000 osób, w tym najbardziej wymagający: kilkadziesiąt znanych gwiazd, komenda główna policji, biuro ochrony rządu i największe polskie firmy.

 • Czy firmy również mogą skorzystać z Waszej oferty?

  Oczywiście. Dodatkowo – oprócz zajęć online – oferujemy również szkolenia offline, które prowadzone są we wskazanych przez firmę lokalizacjach. Nie ma to wpływu na cenę.